Як ми можемо допомогти Вам:

Нова послуга Автопідбір: ми підберемо автомобіль за запитом під ваш бюджет та особисті побажання.

Команда сервісу «Автогород» пропонує нову послугу – автопідбір в Одесі. Завдання цієї послуги в тому, щоб захистити покупця від несумлінних продавців та заощадити йому час та гроші. І найголовніше – підібрати автомобіль, який повністю відповідатиме бажаним параметрам та бюджету. Нам це під силу!

Етапи автопідбору

Етап 1

Консультація. Обговорюємо, скільки ви готові витратити на покупку та яким бачите свій майбутній автомобіль. Фіксуємо параметри підбору.

Етап 6

Аналізуємо, наскільки адекватною є ціна щодо стану автомобіля до ринкової ціни.

Етап 2

Орієнтуючись на параметри, ми починаємо пошук авто і коли знаходимо потрібний варіант, проводимо первинний огляд: оцінюємо стан кузова авто, діагностуємо лакофарбове покриття, ходову частину, коробку передач, а також визначаємо, чи заявлений пробіг відповідає реальності. Зверніть увагу, що ми підбираємо автомобілі лише Одесою.

Етап 7

Торг! Наші спеціалісти торгуються так, як мало хто може! Для нас завдання – відстояти інтереси клієнта і, торгуючись, відбити до 200% комісії за наші послуги.

Етап 3

Після первинного огляду спеціаліст компанії «Автомісто» надасть таку важливу інформацію як, чи потрапляла машина в ДТП, чи була вона фарбована, чи продавець вказав реальний пробіг або його накрутили. Ми зробимо фото- та відеозвіт і знімемо всі наявні дефекти авто: вм'ятини, подряпини та інші «проблемні місця». Також наш фахівець підготує свої зауваження щодо автомобілю та рекомендації.

Етап 8

Переоформлення авто. Ще до укладення угоди ми детально розповідаємо про те, що є переоформлення автомобіля і які документи потрібно підготувати. У МРЕВ може бути людина від нашої команди, але ця послуга оплачується додатково.

Етап 4

Після того, як клієнт ознайомиться з отриманими результатами і вони переконають його в тому, що так - це той самий автомобіль, ми відвозимо його на оцінку вже в діагностичний центр, щоб провести ретельний вторинний огляд, перевіривши ходову частину та провівши комп'ютерну діагностику. Зверніть увагу, що цей етап не потрібно додатково оплачувати, оскільки це вже включено у вартість послуги.

Етап 9

Якщо ви захочете, ми зможемо перевірити кількість власників вашого автомобіля, але це вже платна послуга.

Етап 5

Після того як ми перевіримо автомобіль на СТО, ви отримаєте від експерта компанії повне висновок про транспортний засіб: результати його технічного стану, а також достовірну інформацію про те, чи брала вона участь у ДТП, чи не перебуває у викраденні чи кредиті.

Етап 10

На замовлення клієнта ми можемо перевірити історію автомобіля, якщо ви замовляєте його зі США, а також Ви можете отримати звіт з аукціонів. Прийміть наші вітання! Ви стали володарем, справді, хорошого і саме головне, перевіреного автомобіля!

Немає часу на пошуки автомобіля?

Ось приклади авто зі США:

Чому добір авто довіряють нам?

Вигідні умови!
Економія грошей!
Економія часу!

Що ми робимо в рамках цієї послуги?

  • Замовляємо незалежну експертну діагностику автомобіля.
  • Проводимо аналітику, наскільки заявлена вартість співвідноситься зі станом транспортного засобу.
  • Діагностуємо автомобіль та отримані результати видаємо клієнту.
  • Торгуємося з продавцем, щоб ви отримали ще більшу вигоду.
Відео відгуки наших клієнтів
23477
Заявки на продаж
10 +
Авто у продажу
30
Охочих купити
3001
Проданих авто
Футбольна команда "Автомісто"
При перевезенні дітей тепер має значення не вік, а зріст дитини
Компанія Apple запатентувала "розумне" освітлення салону авто
2017 Renault Sandero
115 тис. км.
Питання?