і отримаєте консультацію щодо роботи автоцентру викупу автомобілів

Де можна продати машину в Одесі швидко?

07 Березня 2018 г.

Ви на нашому сайті, а це означає, що вас цікавить питання, де можна продати машину швидко, але при цьому отримати максимальну ціну? Ви потрапили на адресу! «Autogorod» – це перший міський аукціон , який допомагає вирішувати саме такі питання. Ми позбавимо автовласників необхідності мати справу з перекупниками. Продаж авто перестане бути головним болем!

Поки інші автовласники їдуть на авторинки або в черговий раз на СТО, щоби черговий потенційний покупець міг перевірити технічний стан авто, ви телефонуєте нам і ми домовляємося про старт аукціону. Поки інші продавці погоджуються на блюзнірські умови перекупників, ви обираєте найкращу пропозицію. Таке можливо, коли на питання як швидко продати машину поради, ви вибираєте варіант: через Autogorod!

Наші клієнти отримують лише найкраще!

  1. Гарантуємо найкращу ринкову ціну!

Після того, як торги закінчаться, наш співробітник надасть вам інформацію про найкращі ціни і серед них ви вибираєте найвигідніше. Досвід аукціону свідчить, що наші покупці завжди готові запропонувати більше.

  1. Укласти угоду за 1 годину – це реально!

З того моменту, як ви звернетеся до нас з питання як швидко продати дорогу машину одеса до переоформлення пройде лише година часу. Вам здається, що це довго? Продайте авто за 15 хвилин нам за стартовою ціною, не чекаючи аукціону.

  1. Ця послуга безкоштовна!

Для продавця послуга нічого не коштуватиме. За те, що ми оцінимо авто і за вашу участь в аукціоні (навіть якщо ви не захочете нікому продавати авто), ви ніяких грошей не платите. Нашим співвітчизникам цей факт може показати дивовижним, але насправді так уже давно працюють всі агентства нерухомості, що поважають себе.

  1. Це абсолютно безпечно!

Ми гарантуємо прозорість угоди. У нас працюють юристи, які супроводжують кожну з них та можуть проконсультувати вас з будь-якого питання.

  1. Гарантуємо конфіденційність

За бажанням ви можете бути присутніми при торгах або не афішувати свою участь. Для таких випадків ми маємо окрему кімнату, звідки ви можете спостерігати за торгами. Вас також може представляти наш співробітник на момент переоформлення.

Ще більше можливостей із автоаукціоном «Autogorod»

  1. Продати машину нову та б/в, з великим пробігом, биту, після ДТП, нерозмитнену та інші. На кожен тип авто ми маємо рішення. Ми відмовляємо нашим клієнтам та допомагаємо їм продати дійсно будь-який автомобіль.
  2. Відразу після того, як ви продали свій автомобіль, ви відразу можете купити новий. Поки йдуть торги, ви можете ознайомитись із пропозиціями від інших продавців і завжди є ймовірність, що саме тут ви знайдете той, про який мрієте. Ми одразу після продажу укладемо угоду для вас.
  3. Чи не захотіли продавати авто? Чи не продавайте! Це абсолютно ваше рішення та ваше право. Навіть якщо угода не відбудеться, ви все одно нам нічого не винні.

Аукціон «Autogorod» - це відповідь на питання як швидко продати погану машину одеса , нову, биту та будь-яку другу. Це вибір сучасної людини, яку не влаштовують сумнівні пропозиції перекупників і яка не має часу чекати ідеального покупця на авторинку.

Футбольна команда "Автомісто"
При перевезенні дітей тепер має значення не вік, а зріст дитини
Компанія Apple запатентувала "розумне" освітлення салону авто
2017 Renault Sandero
115 тис. км.
Питання?