і отримаєте консультацію щодо роботи автоцентру викупу автомобілів

Купити викуп авто Одеса селище Котовського

01 Березня 2018 г.

Аукціон з продажу авто – це просто порятунок для покупців, бюджет якого дуже обмежений. Якщо у вас немає достатньої суми на покупку нового автомобіля, це не біда. Ви можете купити викуп авто в Одеська область Одеса за найвигіднішою ціною. Кожному клієнту ми гарантуємо чесну та безпечну угоду.

Наш сервіс – унікальне явище на українському ринку. Завдяки йому кожен зможе придбати бажаний транспортний засіб за ціною, яка буде для нього підйомною. Ми можемо дати вам гарантію того, що, купуючи авто на аукціоні, ви точно не розчаруєтеся у своєму виборі. Перед тим, як авто потрапить на продаж, воно проходить ретельний огляд і ви отримуєте повну інформацію про його технічний стан. Ви будете знати все про минуле авто та його власника.

Принцип роботи аукціону:

 1. Аукціон стартує і всі зацікавлені у лоті учасники роблять ставки. Вам завжди буде доступна інформація про максимальні ціни, тому ви завжди можете швидко реагувати та підвищувати ставку.
 2. Перемагає в аукціоні той, чия ставка виявиться найвищою.
 3. Ставки зроблені, торги закінчуються, і ми зв'язуємося з тим, хто переміг і розпочинаємо переоформлення документів.

Бажаєте продати машину з аукціону? Ця пропозиція для Вас!

Ми допоможемо вам продати машину, особливо це актуально для тих, кого цікавить терміновий продаж. Аукціон працює дуже швидко і дуже просто:

 • Наш сервіс озвучує попередню оцінку вашого авто в режимі онлайн;
 • Ви приїжджаєте до нас на майданчик, де проводитиметься ретельна оцінка;
 • Опис вашої машини разом із фото ми розміщуємо на сайті, після чого лот доступний та учасники можуть робити свої ставки.
 • Коли торги закінчуються, то ви отримуєте зведення найкращих пропозицій. Якщо ви згодні продати авто, ми починаємо займатися переоформленням авто. Зверніть увагу, що якщо угода не відбулася, то ви нам жодної копійки не будете винні.

Чому одесити обирають аукціон «Автомісто»?

Здавалося б, у нас можна знайти ще масу варіантів продажу свого автомобіля, але якщо потрібно зробити це максимально терміново і швидко, і якщо потрібно купити викуп авто одеса селище Котовського, краще ніж Автомісто сьогодні не знайти.

Переваги нашого автоаукціону:

Ви вважаєте, чому саме ви? Та тому що більше ніхто не запропонує вам таких переваг і ніхто не зробить купівлю/продаж авто такою вигідною та радісною подією.

 • Це можливість швидко здійснити покупку.
 • Великі можливості для пошуку ідеального варіанта.
 • Юридичний захист ваших інтересів.
 • Ви отримуєте повну інформацію про автомобіль, який бажаєте продати або купити.

Щоб продати або купити авто за допомогою нашого аукціону просто наберіть нас по телефону, опишіть авто і призначайте дату торгів. Решту ми зробимо за Вас!

Чекаємо на ваш дзвінок і вже готові стартувати для вас аукціон!

Футбольна команда "Автомісто"
При перевезенні дітей тепер має значення не вік, а зріст дитини
Компанія Apple запатентувала "розумне" освітлення салону авто
2017 Renault Sandero
115 тис. км.
Питання?