і отримаєте консультацію щодо роботи автоцентру викупу автомобілів

Дуже терміновий продаж автомобілів

01 Березня 2018 г.

Потрібно терміново продати авто? Відкладіть паніку убік! Автомісто – це ваше рятувальне коло, коли потрібний дуже терміновий продаж автомобілів. Тут всього за 1 годину ви зможете продати машину будь-якого року випуску, нову або б/в та абсолютно будь-якої марки та моделі. Для цього потрібно оцінити авто та приїхати на торги. Подумайте тільки, вам не доведеться звертатися до перекупників та віддавати машину за копійки.

Коли ви зіткнулися з питанням дуже терміново продам автомобіль, перше, що вам спаде на думку – це звернутися до перекупників. Але, погодьтеся, як не хочеться це робити, тому що перекупники однозначно зіб'ють ціну і ви отримаєте на 20% відсотків мінімум від середньої ринкової вартості. На хвилиночку, може йтися про тисячі доларів. Та й шкода продавати свого залізного коня за копійки.

Скористайтеся послугою автоаукціону – і ви зможете продати автомобіль дорого!

  • За ваш автомобіль битиметься понад 200 реальних покупців, які не те що не збиватимуть ціну, а й підніматимуть ставку, щоб авто дісталося саме їм;
  • Щоб терміново продати автомобіль , потрібно всього 1 годину вашого часу і це включаючи оцінку, сам аукціон та переоформлення.
  • Все що від вас вимагається – це приїхати, бути присутнім на аукціоні та вибрати найкращу пропозицію.
  • Якщо жодна з пропозицій вас не влаштує, вас ніхто не змусить вас укладати угоду. Тільки ви вирішуєте результат аукціону. Якщо продаж не відбудеться, то участь в аукціоні для вас залишиться безкоштовною.

Повний юридичний супровід та захист.

У нашій компанії працюють професійні юристи, завдання яких ретельно перевірити документи та підготувати угоду. Вони завжди готові відповісти на всі ваші запитання, щоб розвіяти можливі сумніви.

Чому одесити вважають за краще продавати машину через аукціони?

Всі ми чули про роботу автоаукціонів, що активно функціонують в Америці та Європі. Там за цілком реальні гроші продаються та купуються машини будь-якої комплектації, стану та року випуску. При цьому продавець і покупець залишаються задоволеними. Тому не випадково ми почали ставити собі запитання: а чи можливе таке у нас? Чи готові ми до нової форми продажу, чесної та відкритої?

Ми готові! І на підтвердження цього ми розробили наш автоаукціон, який полегшує процес продажу та купівлі автомобіля. Тисячі одеситів вже оцінили переваги такого способу продажу, і тепер – черга за вами.

Тепер залишається в минулому дуже терміново продам авто одеса приватні оголошення і тим більше відпадає необхідність співпрацювати з перекупниками. Щоб укласти вигідну угоду, потрібно витратити лише одну годину. Однієї години і ви станете власником авто або отримаєте на руки гроші у разі продажу.

Футбольна команда "Автомісто"
При перевезенні дітей тепер має значення не вік, а зріст дитини
Компанія Apple запатентувала "розумне" освітлення салону авто
2017 Renault Sandero
115 тис. км.
Питання?