і отримаєте консультацію щодо роботи автоцентру викупу автомобілів

Купівля авто з аукціону: ризик чи шанс придбати добрий товар?

07 Березня 2018 г.

Чому українці з таким натхненням шукають американські аукціони, але скептично ставляться до наших? Вся справа в тому, що для багатьох покупка авто з аукціону схожа на покупку «кота в мішку»: ти не знаєш, яку «начинку» купуєш. Страх бути обдуреним - це головна причина, через яку купівля авто через аукціон не стала ще масовим явищем. Це було так до того моменту, як стартував перший міський автоаукціон Autogorod.

Продаж авто з аукціону: перший вдалий український досвід

Коли ми створювали наш автоаукціон, орієнтувалися на успішні американські та європейські моделі. Ми врахували їхній позитивний досвід і доопрацювали таким чином, щоб він став зручним і насамперед зрозумілим для нашого українського покупця. Кожен проданий лот і укладена угода, і, безумовно, позитивні відгуки – це говорить про те, що ми на правильному шляху.

А ви готові продати автомобільний аукціон Одеса?

Цей спосіб купівлі/продажу машини, особливо коли справа не терпить зволікань, і це потрібно зробити дуже і дуже швидко. Багато хто вважає, що продаж машин з аукціону вигідний тільки для продавців, але насправді виграє і покупець теж.

У чому вигода для покупця?

  1. Ви купуєте перевірений автомобіль. Перед тим, як стартує аукціон, кожен лот ретельно оглядається нашим спеціалістом і він оцінює його зовнішній та внутрішній стан. Це дозволяє встановити максимально об'єктивну ціну. Ми чесно говоримо рік випуску авто, він битий чи ні і озвучуємо інші особливості. Все це дозволяє отримати адекватне уявлення і зрозуміти, чи готові ви за нього битися.
  2. 15 хвилин та торги закінчені. Зазвичай аукціон триває трохи більше двадцяти хвилин. Цього достатньо, щоб кожен зміг зробити свої пропозиції і далі все вирішує продавець. Якщо ваша пропозиція виявиться для нього привабливою, то велика ймовірність, що угода відбудеться. Вам не потрібно витрачати багато часу, щоб моніторити оголошення та їздити авторинками. Ми самі просигналізуємо вам про новий лот і не заберемо багато часу.

Щоразу ми доводимо, що покупка автомобіля з аукціону це юридично безпечно, швидко та вигідно. Це чудова можливість придбати машину, не витративши багато часу та сил. Наші фахівці будуть надавати вам допомогу на кожному етапі співпраці, тому навіть переоформлення не займе багато часу.

Покупка авто на аукціоні стане вашим вигідним вкладенням коштів. Ви станете власником тієї машини, яка вам буде цікава, і ви зможете виграти у чесних торгах.

Стартує аукціон із продажу автомобілів! Встигни зловити удачу за хвіст!

Ми створили аукціон з продажу автомобілів , щоб ви зрозуміли, що ви гідні більшого, ніж вам пропонують авторинки та перекупники. Продаж авто через аукціон та покупка зробить щасливими обидві сторони угоди і кожен залишиться задоволеним своїм правильним вибором.

Футбольна команда "Автомісто"
При перевезенні дітей тепер має значення не вік, а зріст дитини
Компанія Apple запатентувала "розумне" освітлення салону авто
2017 Renault Sandero
115 тис. км.
Питання?