і отримаєте консультацію щодо роботи автоцентру викупу автомобілів

Скупка автомобілів? Продаж лише через автоаукціон!

23 Квітня 2018 г.

Як працює класична скуповування авто? Наприклад, вам потрібно продати машину, ви набираєте номер певної компанії, описуєте авто та вам пропонують ціну. У чому тут прихований зміст? Граючи на тому, що гроші вам потрібні терміново, скупники пропонують занижену ціну. Ситуація може бути такою, що вам доведеться погодитись на це. Але погодьтеся, як не хочеться! Тим більше ви розумієте, що ваше авто коштує набагато більше.

Вітаємо! Ви знайшли чудовий спосіб продати свій автомобіль: дорого та швидко . Дорого – це на двадцять відсотків більше ринкової ціни, і швидко – за 1 годину. Це можливо, якщо діяти через автоаукціон.

Сьогодні серед сотні автовласників стоїть актуальне питання продажу свого авто. Зрозуміло, що хочеться зробити це максимально вигідно і невитратно за часом. Авторинок сьогодні перебуває на стадії активно розвитку, тому скуповування вже стало запасним варіантом. Особливо, коли одесити почали продавати свої автомобілі через аукціон.

Як працює автоаукціон та чому українці стали продавати свої машини саме так?

«Autogorod» - це перший міський автоаукціон та абсолютно нова форма продажу авто та покупки. Хоча новою її можна назвати лише відносно, бо, незважаючи на невеликий термін його роботи, тисячі автовласників встигли скористатися та оцінити переваги сервісу.

Ви будете приємно здивовані швидкій та простій роботі автоаукціону. Змоделюємо ситуацію: вам потрібно продати авто, б/в, 2005 року випуску. Зверніть увагу, що марка та рік випуску автомобіля може бути будь-якою і це не відіграє ролі при продажі. Автоаукціон приймає всі авто і кожного знаходить свого покупця.

  1. Ви набираєте офіс аукціону по телефону, описуєте авто та кажете, коли вам зручно приїхати на торги. У цей час ми сповіщаємо потенційних покупців про новий лот.
  2. Ви приїжджаєте на локацію, де проходитиме аукціон, щоб наш оцінювач зміг провести технічний огляд. На підставі її стану ви отримаєте ціну, яка стане стартовою.
  3. Якщо ціна вас влаштує, ми розпочинаємо торги. Вони займають не більше 15 хвилин, після чого ви отримаєте інформацію про кращі пропозиції.
  4. Ціна підійшла? Тут ми переоформляємо авто і ви отримуєте гроші.

В середньому це займає одну годину. Погодьтеся, що це настільки привабливо і може здатися неймовірним. Але це правда – тисячі українців вже успішно продали (або купили авто) і ви також можете не прогаяти свій шанс вигідного продажу.

Відповідаємо на питання, що часто ставляться:

  • Що буде, якщо ціна видасться відразу прийнятною? Можна не чекати торгів, а укласти угоду з нами.
  • Що буде, якщо жодна запропонована ціна не влаштує? Вас ніхто не змушує продавати автомобіль, якщо серед запропонованих цін ви не почули хорошу пропозицію. Участь в аукціоні залишиться для вас безкоштовною.

Купівля авто вже не здатна задовольнити запити сучасних автовласників. Продайте свій автомобіль ДОРОГО і найшвидше це зробити через автоаукціон .

Футбольна команда "Автомісто"
При перевезенні дітей тепер має значення не вік, а зріст дитини
Компанія Apple запатентувала "розумне" освітлення салону авто
2017 Renault Sandero
115 тис. км.
Питання?