і отримаєте консультацію щодо роботи автоцентру викупу автомобілів

Викуп авто дорого? Тільки через аукціон Autogorod!

23 Квітня 2018 г.

Ви не повірите, що через автоаукціон можна продати машину будь-якої марки та роки випуску всього за 1 годину! Хоча чому не повірите? Сотні одеситів вже скористалися цією практикою і сьогодні одні з них отримали добрі гроші за свою машину, а інші стали власником гарного автомобіля. Тут можна здійснити викуп дорогих авто та дешевих, нових та б/в, битих та нерозмитнених. Все чесно, швидко та юридично безпечно!

Продаж авто - чи клопітно?

Ні! Якщо це робити через автоаукціон! Питання продажу авто може цікавити кожного, і тих, кому треба продати старі Жигулі та новий мерс. І того, й іншого автовласника цікавить питання, наскільки швидко можна знайти реального покупця, скільки часу займе переоформлення, як і коли отримати гроші та тисячі інших питань.

На все є одна правильна відповідь – продати авто через автоаукціон «Autogorod» !

Цей сервіс по-справжньому унікальний. Він повністю підлаштовується під продавця, гарантуючи стовідсотковий продаж. Все, що потрібно для того, щоб укласти вигідну угоду, це призначити час торгів.

Як працює автоаукціон? Три простих кроки:

  1. Реєстрація та оцінка авто ;
  2. Торги;
  3. Вибір найкращої ціни.

У нас працюють справжні експерти, які можуть за 15 хвилин оцінити стан авто, щоби встановити на нього ціну. Ця ціна стане стартовою для торгів. Насправді не рідкісні випадки, коли озвучена стартова ціна настільки підходила продавцю, що він приймав рішення не чекати торгів, а укласти угоду з нами.

За ваш автомобіль змагатимуться реальні, зацікавлені покупці. Ми не запрошуємо на торги перекупників. Як ви розумієте, їхнє завдання зіграти на терміновості та постаратися максимально низько збити ціну. Реальний покупець, навпаки, буде зацікавлений у тому, щоби машина дісталася саме йому. Тому він намагатиметься запропонувати за неї ціну, вищу, ніж інші потенційні покупці.

Скільки потрібно часу, щоб відбувся викуп авто дорого?

Ви подаєте заявку, 15 хвилин займає оцінка авто, хвилин 20 торги, потім ви вибираєте пропозицію, на місці відбувається переоформлення і ви отримуєте гроші. У середньому вся угода займе не більше півтори години.

Бажаєте продати авто дорого? Зробіть це через автоаукціон!

Уявіть, що ви більше ніколи не зіткнетеся з перекупниками, не возитимете машини по СТО і погоджуватиметеся на низьку пропозицію і тим більше продаватимете авто за безцінь. Виберіть зручну форму продажу, європейську, чесну та безпечну. Наша модель продажу повністю підлаштовується під продавця та покупця, захищаючи інтереси обох.

  • Ми гарантуємо 100% продажу;
  • В аукціоні беруть участь лише реальні покупці;
  • Гроші отримуєте одразу на руки або безготівковий розрахунок одразу після угоди.

Не відкладайте вигідну угоду на потім, можливо вже сьогодні ви знайдете покупця для свого дорогого автомобіля.

Футбольна команда "Автомісто"
При перевезенні дітей тепер має значення не вік, а зріст дитини
Компанія Apple запатентувала "розумне" освітлення салону авто
2017 Renault Sandero
115 тис. км.
Питання?