і отримаєте консультацію щодо роботи автоцентру викупу автомобілів

Викуп лізингових автомобілів

23 Квітня 2018 г.

Автоаукціон "Autogorod" - це нова форма продажу. Кожна укладена угода доводить, що таким способом можна продати абсолютно будь-який автомобіль, не важливо, який він марки і який рік випуску. Понад те, з нами можливий викуп лізингових автомобілів. Ми повністю беремо вирішення питання продажу на себе: шукаємо покупця та проводимо аукціон того дня, коли ви до нас звернулися.

Як відбувається викуп автомобіля після лізингу

Особливості продажу авто із лізингу. Сьогодні багато людей беруть авто в лізинг, але потім через деякі причини їм доводиться продавати транспортний засіб. Щоб не метатися перекупниками та юристами, рекомендуємо відразу звернутися до нас. Ми працюємо повністю легально та оформляємо чесні угоди.

Особливість угод такого типу полягає в тому, що для оформлення знадобиться трохи більше часу, ніж для продажу автомобіля. Наші юристи повинні ретельно вивчити лізинговий контракт, що діє. І, тим не менш, зазвичай покупець знаходиться в цей же день і угода оформляється так само швидко.

Переваги продажу авто через автоаукціон Autogorod

Жителі європейських країн вже давно користуються послугами автоаукціону , і наша країна не стала винятком. Така форма продажу має безліч позитивних моментів для обох сторін.

Що отримує продавець?

Простота процедури – це перше, що привертає увагу. Продати авто через аукціон більш ніж просто, потрібно лише відвідати наш офіс, щоб пройти технічну діагностику та підписати договір із покупцем. Решта лягає на плечі наших фахівців: ми підбираємо клієнтів, описуємо характеристики та проводимо торги.

Процедура продажу авто з нами займе не більше півтори години. Самостійний продаж займе щонайменше кілька тижнів. Відчуваєте різницю?

Наш сервіс працює для тих, хто не хоче продавати свій автомобіль за копійки, а саме за стільки ви віддасте авто перекупникам.

Інші компанії не завжди готові запропонувати якісний юридичний супровід, а в питаннях продажу авто в лізингу – цей момент є важливим. Наші юристи знаються на всіх тонкощах і допоможуть вам укласти договір.

Що отримує покупець?

Головна перевага нашої співпраці – те, що ви отримуєте достовірну інформацію про те, в якому стані знаходиться авто. У нас працюють експерти, завдання яких ретельно вивчити документи на авто, оцінити її та простежити про чистоту угоди.

Наші торги також проходять в режимі офлайн, тому ви можете приїхати до нас в офіс і самостійно оглянути товар. Ви можете купити той автомобіль, який вам сподобається та заплатити стільки, скільки захочете.

Автоаукціон «Autogorod» – це нові можливості для вас! Не треба більше звертатися до перекупників та вислуховувати від них просто обурливі пропозиції. Ви можете продати та купити авто всього за 1 годину часу.

Футбольна команда "Автомісто"
При перевезенні дітей тепер має значення не вік, а зріст дитини
Компанія Apple запатентувала "розумне" освітлення салону авто
2017 Renault Sandero
115 тис. км.
Питання?