і отримаєте консультацію щодо роботи автоцентру викупу автомобілів

Як продати машину через інтернет

25 Квітня 2019 г.
Як продати машину через інтернет

Завдяки інтернету ми можемо вирішити тисячі завдань. І коли справа доходить до продажу автомобіля, ми також сподіваємося на безмежні можливості Всесвітньої павутини, сподіваючись знайти ідеального покупця. Проте не все так просто і на того самого «ідеального покупця» можна чекати дуже довго. Але це можна прискорити, якщо знати секрети, як швидко продати машину через інтернет. І ми якраз хочемо про них розповісти

Подати оголошення в інтернеті щодо продажу машини

Ми навряд чи можемо назвати такий спосіб гарною ідеєю, тому що в інтернеті є кілька тисяч автомобільних сайтів, більша частина з яких спеціалізується на продажі автомобілів.

Запитання: Чи варто розміщувати оголошення про продаж авто? Швидше за все, ні, тому що 99% з них це слабовідвідувані ресурси. Можна, звичайно, вибрати лідерів з них, але де гарантія, що потенційний покупець знайде ваше оголошення серед тисячі інших.
Коли є сенс писати оголошення в інтернеті про продаж авто? Якщо ви не поспішайте і у вас є час зачекати, коли ви знайдете того, хто готовий буде заплатити за вашого залізного коня заявлену суму.

Але на це можуть піти тижні та навіть місяці. Тому якщо стоїть питання термінового продажу, то навіть при всіх можливостях інтернету, подібні оголошення вам мало чим допоможе.

Є більш простий на ефективний спосіб продати автомобіль через інтернет - це скористатися послугами першого міського автосалону Autogorod!

«Autogorod» це онлайн майданчик, який допомагає українцям продати свій автомобіль у рекордно короткі терміни.

Як це працює:

  1. Ви розміщуєте оголошення про свій автомобіль та вказуєте потрібні параметри;
  2. Модератор перевіряє ваше оголошення та публікує його на сайті;
  3. Ваше оголошення побачать потенційні покупці.

Чому ваше оголошення точно спрацює?

У нашій базі реєструються потенційні покупці, які зможуть поборотися за ваш автомобіль та запропонувати за нього гарну суму.

Autogorod - це перший міський автосалон, який максимально спростив завдання продати автомобіль будь-якого стану, марки та року випуску. Одесити не могли пройти повз таку можливість, тому що за свою машину вони можуть виручити до 95% від її ринкової вартості та отримати гроші в день подачі заявки.

Нас обирають, нам довіряють і рекомендують. І якщо ви збираєтеся продати авто через інтернет, то через «Autogorod» це зробити реально швидко та на вашу користь.

Футбольна команда "Автомісто"
При перевезенні дітей тепер має значення не вік, а зріст дитини
Компанія Apple запатентувала "розумне" освітлення салону авто
2017 Renault Sandero
115 тис. км.
Питання?